Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Keď alibista spraví piruetu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

R. Fico vie, čo robí, ako vždy
R. Fico vie, čo robí, a je dva ťahy pred ostatnými. Zásadovosť je pekná vec, ale v hre je veľa faktorov a je dobré zohľadniť aj vyšší level. Pri hlasovaní NR SR o eurovale išlo o to, či chce Slovensko zablokovať nemecký plán a nemecké peniaze na pomoc Grécku. Áno, vyhodené peniaze. Ale Slovensko tiež dosť ťažilo z faktickej nemeckej pomoci, či cez EÚ alebo cez investorov. To je ten veľký obraz, ktorý by mal vidieť štátnik. Politika je umenie možného a politik sa pohybuje medzi sklenenými stenami. Je voľba každého občana, či chce byť politik, a umenie každého politika, či dokáže byť štátnik.
malkontent
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

 

ako (hypoteticky uspesne tj. "nic nedame") referendum zmeni neodvolatelnost a bezpodmienecnost tej splatnej zabezpeky ? :)
 
Hodnoť

Sulík

JBM na Sulíka, čo JBM na mňa, čakal som od vás pán Sulík inteligenciu a zdraví úsudok, vaše tričko v plnej nahote ukázalo váš názor na milión občanov a myslím, že oni vám ho ukážu pri volbách
 

 

Lebo homofobny veriaci sa vo velkom chystali volit SAS ze ano, akurat teraz si to rozmysleli. :D
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Ak si členom Aliancie za rodinu - tak to tričko bolo o tebe. Ja si nemyslím , že milion voličov bolo členmi Aliancie za rodinu a tým pádom sa ich tričko netýkalo.AzR je militantná homofóbna partička. Dokonca aj tým pár členom AzR sa Sulík ospravedlnil. Ale to, či budeš mať niekedy viacej v peňaženke , to ti AzR nevybaví , iba niekto , komu to naozaj ekonomicky myslí a to je Sulík. Posledné dni ukazujú , že vo všetkom mal pravdu. A z toho , či bude niekto rodina a či nie sa moc nenaješ,a o to tu ide.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

v slovenskej politike je JEDINY komu to ekonomicky mysli. Miklos uz davno nie je ekonom ale politik. a ze si sa urazil... no tak si sa no, tak si bud chudobny a urazeny a nevol SaS ked sa nevies preniest cez iny nazor...
 

 

jo, lebo Sulik ma vytrhne z chudoby. :-D
A s cim ten tvoj JEDINY, ktoremu to ekonomicky mysli v poslednej dobe prisiel?
Ze sa neviem preniest cez iny nazor? To akoze hovoris v suvislosti so Sulikom, ktori ludi s inym nazorom nazyva talibancami a ktorych JB?
Ja si teda zostanem chudobny a urazeny a ty si pockaj az ta genialny ekonom Sulik vytrhne z chudoby. Ako spravny liberal priamo z europarlamentu.
 

 

Niektore nazory su proste zle a sice ich clovek mat moze, ale nie bez kritiky. Ak by niekto urobil taketo referendum proti ciernym kludne ho nazvem rasistom. Situacia ta ista.
 

 

situacia ta ista? Ze si ustavny sud mysli nieco ine.
Ked jedine, preco niekoho nazyvas rasistom je tvoj dojem, ze sa jedna o rasizmus, tak potom kludne nazyvaj ludi rasistami, ale necakaj od nich hlasy.
Referendum bolo legitimne, ludia, co sa v nom vyjadrovali, sa vyjadrovali legitimne, za co si od Sulika vysluzili nadavky a urazky. Sulik si tym nijak nepomohol akurat si zrejme uskodil.
 

 

v mojom prípae si Sulík neuškodil , lebo tričko je ako prd vo vetre oproti tomu , ako sa na Slovensku kradne a ľudia sú zo dňa na deň chudobnejší . Tebe sa zrejme darí a riešiš tu svoj jediný a zásadný problém - Sulíkove tričko. Šťastný to človek - v lepšom prípade.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

"ze chcem svoje deti vychovavat podla seba a nie podla nejakeho statneho uradnicka." - A bráni Vám v tom niekto? Zasa demagógia. Viete, posledná otázka bola o akejsi sexuálnej výchove, ktorá na slovenských školách neexistuje ako samostatný predmet. Ide iba o niekoľko hodín v jednom školskom roku, na ktorých sa prezentujú isté veci týkajúce sa sexuality a života.

Lenže samozrejme - AzR a jej nohsledi veľmi dobre spracovali "ohybnú" vzorku obyvateľstva a natlačili jej do hláv akési bludy o tom, ako vraj "nebudú môcť vychovávať podľa svojich predstáv".

Ak je niekoho výchova ovplyvnená iba niekoľkými vyučovacími hodinami o nejakom životnom aspekte, tak to je teda biedny rodič. Výchova neprebieha za pár dní, výchova dieťaťa a jeho vývoj je dlhodobý proces, ktorý niekoľko hodín v škole nemôže ovplyvniť a taktiež nemôže nijako zmeniť priamy vplyv rodičov na svoje dieťa.

Takže celá táto smiešna kamufláž o tom, ako vraj niekto nebude môcť vychovávať svoje deti podľa svojich predstáv iba preto, lebo sa v škole na niekoľkých hodinách naučia niečo, čo im náboženská indoktrinácia za pár mesiacov vytlačí z hláv, je tragicko-smiešna.

Na záver - zúčastnení na referende "napľuli do ksichtu" tým, ktorým sa chceli miešať do životov. To ale žiaľ zúčastnení nevidia, no všade vidia iba seba, svoje entity, ktoré bitku prehrali. Skoro 80 percent ľudí im ukázalo, čo si o tom všetkom myslia, je po boji. Sulík mal s tým katolibanom pravdu. Urazia sa iba tí, na ktorých sa vzťahuje krásne príslovie "trafená hus zagágala".
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

A načo je do vyučovania zaradená Darwinova teória, keď nemá žiaden vplyv? A načo je tam zaradená teória Veľkého tresku, keď nemá žiaden vplyv?

Chybný je Váš pohľad na svet - tie hodiny sexuálnej výchovy nemajú na nikoho "vplývať", majú informovať. To si iba niekto relatívne nedávno vytvoril slameného panáka a tvrdil, že nejaká účasť dieťaťa na nejakej hodine zabráni rodičom vychovávať ho, resp. vychovávať ho podľa vlastných predstáv.

80 percent ukázalo veľa. Ja si nemusím nič mýliť - čísla sú jasné. Ľudia mali celé referendum buď veľmi na háku, pretože ho nepovažovali za dôležité, alebo naň nešli, pretože nesúhlasili s jeho otázkami. Zvyšok voličov predsa nemusí mať rovnaký názor na dané veci ako 900 000 z celkového počtu 4,2 milióna.

Niekto Vás nazval zlodejom alebo podvodníkom? Nie. A čo sa týka talibancov, je úplne jasné a zreteľné, že Sulík takto označoval usporiadavateľov referenda, nie všetkých ľudí, ktorí sa na ňom zúčastnili.

http://richardsulik.blog.sme.s...

Tu je to napísané, môžete si to detailne preštudovať.

Mňa voľby a ani Sulík neovplyvnia a taktiež ma neovplyvní ani to, či bude mať 2,5 percenta, 25 percent alebo hoci aj 75 percent. A neovplyvňuje ma ani teraz, za oceán slovenskosť zatiaľ nesiaha.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Máte asi problém s chápaním. Sexuálna výchova ako samostatný predmet neexistuje. Netuším, odkiaľ ste vydedukovali, koľko o nej viem či nie, avšak to, že jednoducho nie je samostatným predmetom a že min. školstva jasne vyhlásilo, že samostatným predmetom nebude, je verejne dostupný fakt, nájdite si ho.

Písal som niečo niekde o tom, kde a kedy sa spomínané veci vyučujú? A čo to má spoločné s touto diskusiou? Držte sa témy a vlákna, prosím.

Tie čísla ukázali to, čo som spomínal (netuším, prečo sa na to opäť dotazujete, keď som to jasne napísal vyššie, čo dokázali) bez ohľadu na to, kde žijem ja, pretože tie čísla sa týkajú Slovenska a nie miesta môjho pobytu. Alebo ste sa už v tejto diskusii nemali čoho chytiť?

No ak sa v pozícii toho, čím nazval AzR (zopakujem - AzR, nie tých, ktorí sa referenda zúčastnili), vidíte, tak je jasné, že tým ste, či nie? Čo je na tom nelogické? A prečo tak nazval usporiadavateľov? Lebo mohol. Lebo využil to, čím sa slávni usporiadavatelia celý čas oháňajú - teda ústavu. Pretože jej článok 26.

Áno, usporiadatelia sú katolibancami aj podľa môjho názoru. To neznamená, že to platí pre tých, ktorí sa zúčastnili referenda. Je to jednoduchý koncept.

Sulík "zdrhol do Europarlamentu"? Vy zjavne iba preberáte slogany a hlášky, bez kritiky a zamyslenia sa. Sulík do EP chodieva, avšak aj naďalej naplno pôsobí na Slovensku. Takže tá Vaša poznámka je úplne zbytočná.
 

 

a co to meni na fakte, ze rodicia nemaju mat pravo hovorit do toho, co sa ich deti o sexe v skole dozvedia?

Netusim, o com trepes? Tahas sem kdejaku kra vinu a potom sa ja mam drzat vlakna?

Tie cisla neukazali nic. Zvlast pokial ide o ludi, ktori sa v tom case nevyskytovali na uzemi Slovenska.

Co? Ti co zorganizovali referendum, kde ludom kladu otazky, su katolibanci, a ti, co v tom referende na tie otazky odpovedali "ano" katolibanci nie su? Teda podla Sulika. Lebo rasista je ten, kto sa opyta ci su cierni menejcenni a nie ten, kto odpovie ano. Tazka to logika.

Sulik zdrhol do europarlamentu. Co na tom nechapes? Ako spravny "liberal" bude zit z penazi danovych poplatnikov aj ked bude mat vo volbach 2% co aj mat bude.
 

 

A majú právo hovoriť do toho, čo sa deti v škole naučia o matematike, fyzike, chémii či na slovenčine? Nie. Tak prečo by mali mať právo v tomto prípade? Nerozumiem tomu, je toto nejaká špeciálna, zvláštna, nadradená vec, do ktorej by podľa niektorých rodičia zasahovať mali? Z akého dôvodu? Ako to ovplyvní ich výchovu? Nijako. Ak sa dieťa na jednej hodine dozvie napríklad niečo o používaní kondómu (uvádzam ako príklad), rodičovi nič nebráni do neho ďalších X rokov počas svojej výchovy húsť, aby kondómy nikdy nepoužívalo a sexovalo iba vtedy, keď ide spraviť dieťa.

Načo tie expresívne výrazy? Ak neviete diskutovať pokojne, môžete toto vlákno opustiť. Vy ste tu zatiahol čosi o tom, že deti sa učia Dawina v škôlke a Veľký Tresk v pôrodnici - netuším, na čo ste narážali a preto som pripomenul, aby ste sa držali témy.

Tie čísla ukazujú veľa, pre ľudí, ktorí na Slovensku boli. A je úplne jedno, či boli doma alebo na Mesiaci - ak sa nezúčastnili, jasne ukázali, že im je referendum ukradnuté z rôznych dôvodov, alebo že ho podporiť nechcú. Je to fakt a Vy na tom nič nezmeníte.

Áno, ťažká logika - takže ak nazvem SMERákov bezcharakternými h*ajzlami, tak tým pádom urážam aj ich voličov, je tak? Podľa Vašej "logiky".

Sulík nezdrhol nikam. Je stále predsedom SAS a stále je v parlamente. Čo na tom nechápete? EP sa venuje vtedy, keď je to potrebné. To, že je niekto liberál, neznamená, že nemôže pracovať pre štát. A je mi vcelku ukradnuté, koľko percent mať bude alebo nebude, zopakujem - mňa tieto žabo-myšie vojny ovplyvniť nemôžu.
 

 

matematika, fyzika...? Mal by som pravo kecat do toho, keby sa moje deti zacali na prirodopise ucit homeopatiu? Pretoze to, co si pod sexualnou vychovou predstavuje napriklad taka blogerka Malinova, ktora vraj tu sexualnu vychovu ma ucit, to je vedecky podlozene na urovni homeopatie. Ked chces hovorit o tehotenstve a sexualne prenosnych chorobach, tak to je prirodopis, a nie sexualna vychova. Tak ako informacie o rakovine hrubeho creva je prirodopis a nie defekacna vychova.

Narazal som na sexualnu vychovu, ktora sa ma ucit na prvom stupni. Ak pochybujes o tom prvom stupni, spytaj sa tej Malinovej, kazdy jej blog je na titulke sme, zrejme preto, lebo vie co hovori.

A co to hovori o tom, co zije v Londyne, napriklad? To cislo hovori jedine, ze 80% sa nedostavilo. To cislo ak nieco hovori, tak to, ze v tomto state rozhoduju ludia, ktory na vsetko SR.

No neviem, a co si mysliet o ludoch, co volia bezcharakternych h a j zlov? Takze rasista je ten, co sa spyta, ci su cierni menejcenni, nie ten, kto na tu otazku odpovie kladne. Uff.

A po volbach uz nebude. Preto si zaistil stolicku v europarlamente. Sulik nie je liberal, inak by inak by neurazal ludi, co chcu viac slobody vo vychove svojich deti.
Vidim, ako je ti to ukradnute.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie


 1. Martin Greguš: RTVS – je toto normálne za naše koncesionárske poplatky? 3 256
 2. Tibor Javor: Svet bez Fica 1 994
 3. Jozef Drahovský: Nie všetky diaľnice a cesty pre motorové vozidlá sú označené správne 1 756
 4. Elena Antalová: Keď otec bude vlastniť dieťa, na matke nezáleží 1 558
 5. Martin Fletcher: Z totality do totality: výstava Paměti národa z příběhů pamětníků Královéhradeckého kraje 1 424
 6. Ján Šeďo: Všeobecný lekár postrachom pacientov. 1 230
 7. Stanislav Martinčko: Nezačal dnes na tlačovke R. Fico už blúzniť, či polobláznieť??! 1 225
 8. Silvia Vajdíková: Je vegetariánstvo/vegánstvo dobré pre človeka/živočíchy/prírodu? 1 054
 9. Martin Lindák: Kde sa oplatí si sporiť na dôchodok? 1 018
 10. Richard Ciglanský: Zdaňme hypotéky ! 1 013

Rebríčky článkov


 1. Peter Biščo: Sprav čertovi dobre ...
 2. Július Kovács: Slaboduchá komedia kriminálnej organizácie Smer
 3. Roman Hutira: 60-70% ľudí žije od výplaty k výplate a tak to ja ostane!
 4. Július Kovács: Predkladáme alternatívu pre kriminálnikov zo Smeru , Oligarchov a zlodejov.
 5. Štefan Vidlár: Keď mi zomrel otec
 6. Roman Hutira: Je oveľa ťažšie zistiť čo chceš, ako to neskôr aj zrealizovať!
 7. Martin Fletcher: Z totality do totality: výstava Paměti národa z příběhů pamětníků Královéhradeckého kraje
 8. Miriam Studeničová: O pozitívach koronavírusovej krízy a o poučení z nej
 9. Lukáš Parízek: Labyrint ekonomických opatrení
 10. Silvia Smolková: Kde sa vzal, tu sa vzal, Marián K. sa známym stal


Už ste čítali?